Geçici E-Posta Adresi Kullanmanin Faydaları

Geçici E-Posta Adresi Kullanmanin Faydaları

Ara sıra araştırma yaparken, bazen bir içeriğe erişmek isterken üyelik gerektiren sitelere rastlarız. Tam aradığımız içeriğe erişmek üzereyken birden “lütfen önce kayıt olunuz” yada “kayıt olmak için tıklayın” benzer biçimde ifadelerle karşılaşırız. çoğu vakit da ücretsiz olur bu üyelikler. E hadi madem ücretsiz üye olmak istiyorum dersiniz bu sefer ismin soyadın, doğum tarihin, e-posta adresin ne diye sorar. Tam kişisel e-posta adresini yazarken birden kendi haline “şimdi bunlar habire reklam maili gönderirler” dersin. Bazı siteler form doldurmanın sonucunda e-posta adresinin geçerliliğini test etmezler. şu demek oluyor ki size doğrulama e-postası göndermezler. Böyle üyelik formlarında sıkıntı yok. Yer yüzündeki binlerce ferdin yaptığı gibi e-posta adresine asd@asd.Com yazar geçersiniz.

Sadece üye olacağınız site e-posta doğrulaması yapıyorsa doğrulama linkini göndereceği geçerli bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak. Işte tam bu anda geçici e-posta veren siteler imdadımıza yetişiyor.

şöyleki, geçici e-posta sitesine girdiğinizde o an için size ürettiği e-posta adresinin posta kutusunun gelen kutusu açılıyor. Siz de üyelik formuna bu geçici adresi doğrulayabilirsiniz ve doğrulama e-postası ulaştığında buradan adresi doğrulayabiliyorsunuz.Daha sonra ihtiyaç duyulduğu taktirde e posta kurtarma numarası ile " E Posta Kurtar" bölümünden aynı e postayı tekrardan kullanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir sınır yada sayı olmaksızın 1 den fazla e postanızı tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Web sitemizden e posta almak isterseniz veya e posta sil seçeneği ile farklı e postalar elde etmek istiyorsanız 

TIKLAYIN.

 


taggeçici eposta adresi faydaları
14/04/2020 10:38alarm